www.GOBLENCİ.com - www.GOBLENCİ.com - www.GOBLENCİ.com

etamin,goblen, kanaviçe  örnekleri, goblen modelleri, etamin modelleri,  goblen  yastık, kanaviçe modelleri, kaneviçe,masa örtüsü, etamin  örnekleri,  goblen örnekleri, kanaviçe örnekleri, goblen tablo, dmc,  iplik, kumaş,  etamin kumaşı,  etamin panolar,kanaviçe panolar, goblen  şemaları, şablonları, etamin şablonları, kanaviçe dergisi, nakış, elişi,  kanavice, kanevice, seg, margot, royal paris,  vervaco yastık, kurdele  nakışı, çarpı işi, yarım çarpı işi

Şu anda Goblenci.NET tanıtım sitemizdesiniz...
ONLİNE ALIŞVERİŞ İÇİN LOGOYA TIKLAYINIZ
www.goblenci.com

Sipariş & Ödeme

 

Nasıl Sipariş Verebilirim??? 

Üyelerimiz, siteye üye girişi yaptıktan sonra, ürünleri gezerken, sepete ekle düğmesini kullanarak alışveriş yapabilirler.
Banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi girmenize gerek yoktur...

Bu konuda teknik veya diğer açılardan herhangi bir sıkıntı yaşayan site ziyaretçilerimiz, bize info@goblenci.com e-posta adresimizden veya iletişim bölümünde yer alan iletişim formu ve telefonlarımızdan ulaşarak siparişlerini verebilirler.

En uygun fiyatlara ulaşabilmeniz için, ürün tutarları her türlü ilave hizmet fiyatlandırmasından arındırılmıştır. Verilen fiyatlar Havale/EFT fiyatlarıdır ve en ekonomik fiyatlardır. Ek hizmetler, (kapıda ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme vs.) ödeme ekranında ayrıca fiyatlandırılır.


1- Banka Havalesi ve Kargo ile Teslim:

Ürün fiyatına yalnızca kargo şirketi tarafından belirlenecek taşıma ücreti ilave edilecek ( SABİT FİYAT 5 YTL.) Sipariş bedeli + 5 tl toplam tutara ilişkin, hesap numaralarımıza ödeme yapıldığına dair bilgi elimize ulaştıktan sonra, ürünleriniz tarafınıza kargolanacaktır. Sabit fiyat uygulamamızda, mobil bölgeler hariçtir. bkz. açıklama-1

Lütfen, en hesaplı alışveriş için banka hesap numaralarımızı kullanınız.

2- Kredi Kartı ve PayPal:

Ödemenizi, güvenli ödeme sayfamıza yönlendirilerek siparişinizi oluştururken yapabilirsiniz. "Aynı gün Kargo" ibaresi taşıyan ürünleriniz aynı gün, diğer ürünleriniz 3 işgünü içerisinde kargoya verilir.(Olası gecikmeler, tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.)
Toplam tutar, ödeme sayfanızda "Kredi Kartı ve PayPal" seçeneğini seçtiğinizde otomatik hesaplanır ve ekranda görüntülenir. İlave tutar, "tahsilat hizmet bedeli" olarak alınmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız...

 

3- Kapıda Teslim ve Nakit Ödeme:

Ödemenizi, ürün teslimatı sırasında ARAS Kargo yetkilisine yapabilirsiniz. "Aynı gün Kargo" ibaresi taşıyan ürünleriniz aynı gün, diğer ürünleriniz 3 işgünü içerisinde kargoya verilir.(Olası gecikmeler, tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.)
Sipariş ve kargo bedelinizin üzerine +5 tl ödeme türü ücreti eklenir. Bu tutar, "tahsilat hizmet bedeli" olarak alınmaktadır.
Kapıda ödeme hakkında detaylı bilgi için


4- Kredi Kartı ile Kapıda Ödeme:

Ödemenizi, kredi kartınız ile ürün teslimatı sırasında ARAS Kargo yetkilisine yapabilirsiniz. "Aynı gün Kargo" ibaresi taşıyan ürünleriniz aynı gün, diğer ürünleriniz 3 işgünü içerisinde kargoya verilir.(Olası gecikmeler, tarafınıza e-posta yoluyla bildirilecektir.)
Toplam tutar, ödeme sayfanızda "Kredi Kartı ile Kapıda ödeme" seçeneğini seçtiğinizde otomatik hesaplanır ve ekranda görüntülenir. İlave tutar, "kredi kartı ile tahsilat hizmet bedeli" olarak alınmaktadır.
Kapıda ödeme hakkında detaylı bilgi için

 5-PTT ile Kapıda Teslim ve Ödeme:

PTT kargo yoluyla 3-5 gün içerisinde adresinize teslim.

***Ptt ile kapıda ödeme seçeneği, kargoların sürekli olarak geç teslim edilmesi nedeniyle kaldırılmıştır. Siparişinizin Ptt kargo ile teslim edilmesini istiyor iseniz, bizlerle iletişime geçiniz.

6- K.K.T.C

Sipariş bedeli + 5 ytl (kargo bedeli) toplam tutara ilişkin, hesap numaralarımızdan birine ödeme yapıldığına dair bilgi elimize ulaştıktan sonra, ürünleriniz tarafınıza kargolanacaktır. Kargoya verildiği gün, takip kodu e-posta adresinize iletilecektir. (K.K.T.C siparişlerinizde, Ptt Kargo kullanılmaktadır.)

Lütfen iletişim bölümündeki banka hesap numaralarımızı kullanınız.

7- Diğer Ülkeler (Other Countries)

Diğer ülkelerden verilecek siparişler için info@goblenci.com adresimizden bizlerle iletişim kurunuz.

Please contact us at info@goblenci.com for details...


Açıklama-1: Kargo şirketleri, şubelerine belirli bir mesafeden daha uzak olan yerleşim bölgeleri için ek hizmet ücreti talep etmektedirler. Goblenci olarak en geniş şube ağına sahip Aras Kargo ile çalışmaktayız. Adresiniz mobil bölgede yer alıyorsa, dilerseniz ilave ücret ödeyerek adrese teslim edilmesini talep edebilir, dilerseniz ücret farkı olmaksızın en yakın şubeden teslim alabilirsiniz.
( Daha önce teslim edilmiş siparişi bulunmayan üyelerimize şube teslim olarak kapıda ödemeli gönderi yapılmaz. Havale/eft veya kredi kartı ile ödemesi yapılmış olan mobil bölge siparişleri, aksi talep edilmediği takdirde şube teslim olarak gönderilir.)Yükleniyor...