www.GOBLENCİ.com - www.GOBLENCİ.com - www.GOBLENCİ.com

etamin,goblen, kanaviçe  örnekleri, goblen modelleri, etamin modelleri,  goblen  yastık, kanaviçe modelleri, kaneviçe,masa örtüsü, etamin  örnekleri,  goblen örnekleri, kanaviçe örnekleri, goblen tablo, dmc,  iplik, kumaş,  etamin kumaşı,  etamin panolar,kanaviçe panolar, goblen  şemaları, şablonları, etamin şablonları, kanaviçe dergisi, nakış, elişi,  kanavice, kanevice, seg, margot, royal paris,  vervaco yastık, kurdele  nakışı, çarpı işi, yarım çarpı işi

Şu anda Goblenci.NET tanıtım sitemizdesiniz...
ONLİNE ALIŞVERİŞ İÇİN LOGOYA TIKLAYINIZ
www.goblenci.com

Çiçeklerle Kanaviçe


etamin modelleri, kanaviçe modelleri

Resmi büyütmek için tıklayın

KOD: S292
[Alışveriş için www.goblenci.com sitemizi kullanınız!]
 
Açıklama

Çiçeklerle Kanaviçe

Gül, şakayık, yabani çiçekler, bahar çiçekleri, gelincik, zambak, kaktüs, sarmaşık, menekşe ve hepsi birbirinden güzel diğer modeller.

Kitapta ayrıca panolar, duvar askıları, masa ve yatak örtüleri, gösterişli yorgan ve yastıklar, ahşap dikiş kutusu, Viktorya stili puf gibi çok farklı projeler de yer almaktadır.

Daha küçük boyutta ve çabuk işlenebilen projelerden, kartlar, bardak altlıkları, lavanta torbası ve süs çiçeklerini de bulabilirsiniz.

Çiçeklerle Kanaviçe

Zambak, menekşe, gül, gelincik, kaktüs, fulya, kardelen, şebboy, düğünçiçeği, süsen, orkide, sarmaşık, sardunya, küpe çiçeği, lobelya ve daha nicesi...
Birbirinden güzel zarif ve renkli çiçeklerin kanaviçeye dönüştürüldüğü bu kitap, çiçekleri kanaviçe olarak işlemek isteyen nakış tutkunları için bulunmaz bir eser. 112 sayfalık kitap, sert kapağı ve büyük boyutu ile Kanaviçe dergisinden sonra koleksiyonunuza katabileceğiniz, en güzel çiçek modellerinden oluşuyor.

Ayrıntılı malzeme listesi, adım adım açıklamaları, net renkli şemaları ve ortam fotoğrafları ile her projeyi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Büyük boyuttaki şemalar net okunması için parçalara bölünerek sayfalara yayılmıştır. Kitaptaki projeleri; pano, duvar askısı, puf ya da sandalye döşemesi ve kutu yaparak ev dekorasyonunda veya masa örtüsü, yatak örtüsü, bardak altlığı, peçete gibi ev tekstilinde kullanmanız mümkün.

Bu kitap, İngiliz Ressam Jayne Netley Mayhew tarafından doğadan esinlenilerek tasarlandı. Her birini tek tek kanaviçeye dönüştüren tasarımcı, onlarca farklı renk ve ton kullanarak tasarımlarında gerçekçi görüntüyü yakalıyor.

112 Sayfa
Sert Kapak (Şömiz)
Kuşe Kağıt
Renkli Basım
Ebat: 222 mm. x 285 mm.Yükleniyor...